Jaguar XE

Найбільш досконалий, економічний і вишуканий спортивний седан з-поміж усіх автомобілів Jaguar.


Нове визначення спортивного седану

Завдяки рішучому вигляду та високій маневреності в ХЕ легко впізнати автомобіль марки Jaguar – у тому, які почуття він збуджує, як поводиться на дорозі. Адже ХЕ – це Jaguar у кожній деталі.

Відкрийте для себе екстер'єр XE

Натисніть для початку

Особливості

Ефективність та продуктивність

XE ніби розрізає повітря завдяки коефіцієнту опору лише 0.26. Ця аеродинамічна можливість відповідає потужності двигуна. 2.0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун Ingenium з турбонаддувом та потужністю 300 к.с. забезпечує неперевершені експлуатаційні характеристики та високий крутний момент. Для моментального прискорення та маневреності максимальний крутний момент становить 1500-4.500 обертів на хвилину.

Динамічні пропорції

ХЕ миттєво привертає увагу, він вирізняється серед конкурентів чудовими пропорціями і довершеним силуетом – саме такою є сутність дизайну Jaguar.

Технології InControl

InControl — це набір сучасних технологій, який з'єднує вас та ваш XE зі світом. Завдяки інтуїтивно зрозумілим інноваційним інтегрованим технологіям, InControl гарантує, що кожен може отримати максимум від своєї подорожі. 10”-дюймовий сенсорний екран-Touch Pro в центральній консолі підтримує керування жестами, звичними для власників смартфонів, та забезпечує розваги та навігацію.

ХЕ: розумний вибір

Інновації та інтелектуальні технології ХЕ скорочують експлуатаційні витрати, також він має конкурентоздатний страховий рейтинг. Це робить ХЕ дійсно розумним вибором.

Подорожуй зі смаком разом із Jaguar XE

Натисніть кнопку Пуск і XE оживе, двигун гарчить і з автоматичною коробкою передач, JaguarDrive Selector піднімається з центральної консолі, готовий до дії. Прочитайте більше, щоб дізнатися, що робить XE привабливим.

Найкращій у своєму класі за рейтингом Euro NCAP

XE не тільки отримав нагороду у 5 зірок — максимальний рейтинг з рівня безпеки, але й під час випробувань був визнаний найбезпечнішим транспортним засобом у сегменті великих сімейних автомобілів, отримавши нагороду у престижній премії Best NCAA in Class Cars у 2015 році.

Для досягнення найкращого рівню безпеки у своєму класі та отримання максимального 5-зіркового рейтингу в краш-тестах Euro NCAP, XE пропонує видатний захист від аварій, відзначений високими оцінками у всіх категоріях, включаючи категорію “безпека пасажирів та пішоходів”.

XE оснащений великою кількістю систем безпеки, включаючи аварійне гальмування для забезпечення світового рівня безпеки.

PERFORMANCE-LED, фокусована на бізнес

Лінійка дизельних і бензинових двигунів XE поєднує в собі економію палива та продуктивність, забезпечуючи до 60,1 мільйона крон / год і лише 124 г / км CO2 (2,0 літровий дизель 163 к.с.). Завдяки легкій алюмінієвій архітектурі, плюс спокійна атмосфера салону, що забезпечує зручність подорожей, XE привабливий для бізнес-клієнтів.

XE Landmark Edotion

Завдяки унікальному дизайну кузова та ексклюзивним 18-дюймовим дисками він створений, щоб відрізнятися.


1 /

Jaguar XE SV Project 8

Найбільш екстремальний Jaguar ніж будь-коли.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Оберіть свій Jaguar XE

Знайдіть свій баланс ефективності, продуктивності та розкоші разом з модельним рядом XE.

Моделі та комплектації

Найбільш досконалий, економічний і вишуканий спортивний седан з-поміж усіх автомобілів Jaguar.

Особливості

Prestige

Ціна від 937 830 грн

Особливості

Portfolio

Ціна від 1 033 300 грн

Особливості

R-Sport

Ціна від 1 063 250 грн

Особливості

Landmark Edition

Ціна від 1 094 090 грн

Особливості

300 Sport

Ціна від 1 388 510 грн

Особливості