Ходові характеристики

Відкрийте для себе насолоду від керування моделлю F-PACE, за рахунок високої маневреності та використання технологічно довершених двигунів, що забезпечують ефективність та економічність.

Технології досконалості

Модель F-PACE приводиться в рух потужним двигуном, у поєднанні з легкою алюмінієвою архітектурою Jaguar та передовими технологіями динамічного керування. Саме таке поєднання забезпечує хвилюючий досвід керування та вражаючу економічність.

Це завжди Jaguar

Обираєте ви задній (RWD)* чи повний привод (AWD), у будь-якому разі ви відчуватимете, що F-PACE – це Jaguar.

1 /

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Механічна або автоматична трансмісія

F-PACE має дуже чутливу 8-ступінчасту автоматичну трансмісію, яка працює плавно й злагоджено. Вона гарантує швидке перемикання передач для швидкого розгону та під час обгону. Перемикати передачі можна і вручну за допомогою підкермових перемикачів. Шестиступінчаста механічна коробка передач * забезпечує легке й злагоджене перемикання. Ця полегшена і вдосконалена коробка передач робить F?PACE ще прудкішим та ефективнішим.

*Доступна лише для таких дизельних двигунів (залежно від країни продажу):
2,0-літрового 4-циліндровий потужністю 163 к. с.
2,0-літрового 4- циліндровий потужністю 180 к. с.

Ходові характеристики

Система руху на всіх поверхнях та адаптивний відгук на дорожню поверхню

Система руху на всіх поверхнях (All Surface Progress Control (ASPC))* -- це низькошвидкісний круїз-контроль, що допомагає підтримувати оптимальну їзду за умов низького зчеплення з дорогою. На повноприводних автомобілях, оснащених системою адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics, опційна система адаптивного відгуку на дорожню поверхню (Adaptive Surface Response (AdSR)) розпізнає відмінності між дорожніми поверхнями та забезпечує належного зчеплення з ними завдяки регулюванню роботи двигуна та відповідному налаштуванню гальм.

*Тільки автоматична трансмісія.

Система контролю привода Jaguar

Унікальна система JaguarDrive Control забезпечує швидше перемикання і пониження передач у режимі Dynamic, а також прискорене підвищення передач в економічному режимі для заощадження пального. У режимі «Дощ/Лід/Сніг», в умовах слабкого зчеплення з дорожнім покриттям, перемикання відбувається плавніше. Ця система дозволяє обирати між застосуванням усіх динамічних характеристик і максимальною економією пального.

Сиситема розподілення крутного моменту

Система розподілення крутного моменту забезпечує контрольоване незалежне гальмування задніх і передніх внутрішніх коліс для балансування обертальних сил, які діють на автомобіль під час проходження поворотів. Знижуючи недоповертальність, система додає водієві впевненості, а автомобілеві спортивної стрімкості.

Електропідсилювач керма

Електропідсилювач керма (EPAS) гарантує миттєвий відгук та неперевершену керованість. Вона активізується за потреби, що дає змогу заощаджувати електроенергію та пальне. Комп'ютерне керування регулює кермове підсилення, — воно максимальне під час маневрування на низьких швидкостях і оптимальне для належної чутливості керма на високих.

Система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics

Прискорюєтеся ви на шосе, проходите стрімкі повороти на заміських дорогах чи курсуєте містом, Adaptive Dynamics змінює відгук F-PACE відповідно до стилю вашої їзди. Ця система забезпечує точну динаміку та надзвичайну плавність ходу завдяки відстеженню положень коліс та рухів кузова. Система постійно відстежує дорожні умови та регулює налаштування амортизаторів, забезпечуючи оптимальне поєднання комфорту та ефективності.

*Стандарт на F-PACE S, недоступна для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с.

Налаштовувана динаміка

Запозичена у спортивного автомобіля F TYPE опційна система налаштованої динаміки* дає змогу встановлювати параметри роботи дроселя, точок перемикання швидкостей та кермового керування з урахуванням ваших власних уподобань. Система активується, коли в JaguarDrive обрано режим Dynamic, який пробуджує спортивний характер F-PACE, посилюючи чутливість дросельної заслінки, полегшуючи кермування та забезпечуючи швидше перемикання передач на високих обертах. ??

*Тільки автоматична трансмісія. Стандарт на F-PACE S, недоступний для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с.

F-PACE – продуктивний SUV, який поєднує захоплене керування, практичність та ефективність. Створіть ваш ідеальний F-PACE.F-PACE – це позашляховик з поліпшеними характеристиками, який вдало поєднує задоволення від їзди з практичністю та ефективністю. Створіть F-PACE своєї мрії з допомогою Конфігуратора на нашому сайті.

Моделі та комплектації

Розкішний кросовер, що забезпечує максимальне задоволення від поїздки і ефективність.

Особливості

Prestige

Ціна від 1 161 090 грн

Особливості

Portfolio

Ціна від 1 264 870 грн

Особливості

R-Sport

Ціна від 1 240 560 грн

Особливості

Особливості