Характеристики водіння E-PACE

Завдяки підвищеній динаміці руху та вишуканості, кожна подорож E-PACE є задоволенням.

Збалансований і чуйний на поворотах, E-PACE реагує швидко і точно на ваші команди водіння.

Технології водіння

Плавність ходу та керованість Jaguar

Шасі E-PACE було розроблено, щоб забезпечити оперативну та вишукану динаміку на дорозі. Компоненти алюмінієвого шасі використовуються для поліпшення роботи підвіски за рахунок збільшення жорсткості. Для збільшення комфорту їзди E-PACE має повністю незалежну систему підвіски з багаторядчастою конструкцією задньої підвіски.

Повний привід

Для продуктивності в широкому діапазоні умов, система повного приводу (AWD) інтелектуально контролює розподіл крутного моменту між передніми та задніми осями. Дисковий крутний момент збалансований на обох осях, щоб повністю використовувати наявну тягу з усіх чотирьох шин.

Технологія Active Driveline

Задля підвищеної спритності, технологія Active Driveline оптимізує тягові характеристики та забезпечує характеристики керованості заднього колеса. Система дозволяє до 100 відсотків крутного моменту заднього моста розподіляти на будь-яке заднє колесо відповідно до наявної передачи.

Система контролю тягового зусилля на всіх дорожніх поверхнях

Вся система контролю тягового зусилля на всіх дорожніх поверхнях (ASPC) додає впевненості у слизьких умовах. Це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає E-PACE справлятися з низьким зчепленням, незалежно від погоди, що дозволяє сконцентруватися на керуванні.

Двигун та трансмісії

Від задоволення від потужного та простого водіння до економії палива та вишуканості, існує цілий ряд двигунів Ingenium, доступних для Jaguar E-PACE. Переконуючи, що ви завжди маєте оптимальну передачу, максимально використовуючи ефективність палива та прискорення, 9-ступінчаста автоматична трансмісія E-PACE є чуйною і плавною. Для ще більшого залучення водія та підвищення економії палива виберіть 6-ступінчасту механічну коробку передач.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань

Динаміка водіння

Налаштовувані динамічні характеристики

Щоб покращити або вишуканість і комфорт, або продуктивність автомобіля, опціональна функція налаштовуваних динамічних характеристик Configurable Dynamics дозволяє персоналізувати E-PACE розподіл крутного моменту коробкою передач, точки перемикання передач коробки передач, настройки кермування та підвіски, щоб відповідати вашим потребам у водінні.

Система Адапчивної Динаміки

Система Adaptive Dynamics забезпечує як точні динаміку, так і догідливу плавність ходу, контролюючи положення колеса та рух кузова. Електронні амортизатори регулюються, щоб оптимізувати настройки підвіски та забезпечити оптимальний баланс між комфортом, вишуканістю та швидкістю.

Система Jaguar Drive Control

Для зручного керування автомобілем, система Jaguar Drive Control дозволяє обрати нормальний, екологічний, динамічний або зимовий режим - кожен з них тонко змінює кермування та розподіл крутного моменту коробкою передач.

Механічна або автоматична трансмісія

9-ступінчаста автоматична трансмісія E-PACE є дуже чуттєвою, плавною і ефективною - забезпечує швидке переміщення для легкого прискорення. Для ще більшого залучення водія та підвищення економії палива, легка, надзвичайно розвинена 6-швидкісна механічна коробка передач забезпечує витончені, короткі перемикання.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

Моделі та комплектації

Перший компактний SUV від Jaguar – це унікальне поєднання дизайну, маневреності та динамічної керованості.

Особливості

E-Pace S

Ціна від 1 050 500 грн

Особливості

E-Pace SE

Ціна від 1 304 300 грн

Особливості

E-Pace HSE

Ціна від 1 445 140 грн

Особливості

Перший компактний SUV від Jaguar – це унікальне поєднання дизайну, маневреності та динамічної керованості.

R-Dynamic

Ціна від 983 790 грн

Особливості

R-Dynamic S

Ціна від 1 125 220 грн

Особливості

R-Dynamic SE

Ціна від 1 378 730 грн

Особливості

R-Dynamic HSE

Ціна від 1 519 560 грн

Особливості